Dzień Dziecka Mamy i Taty

Przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.

4 czerwca 2013r. był jednym z najważniejszych dni społeczności przedszkola w Mroczkowie, tego dnia dzieci oraz rodzice przygotowali uroczyste przedstawienie pod hasłem: DZIECI RODZICOM—RODZICE DZIECIOM.
Przedszkolaki prezentowały się wspaniale w strojach imitujących różnego rodzaju kwiaty, co odzwierciedlało role w jakich przyszło im dać popis.
Dzieci odegrały w znakomity sposób swój występ w przedstawieniu pt. „Grymaśna stokrotka”, oraz zaprezentowały krótki repertuar muzyczny.
Następnie swoje talenty aktorsko - wokalne przed całą publicznością odegrali rodzice w przedstawieniu kabaretowym „Jaś i Małgosia”. Dzieciom oraz pozostałym bardzo spodobał się występ rodziców o czym świadczyły gromkie oklaski.
O tym, że było to ważne wydarzenie w działalności przedszkola świadczy liczba zaproszonych gości. Byli to: Wójt Gminy Bliżyn- Mariusz Walachnia, dyrektor przedszkola- Józef Nowak, dyrektor szkoły w Mroczkowie- Sylwester Koziński, Pani księgowa- Anna Osóbka, koordynatorki projektu- Beata Bąk i Ewelina Depo, nauczyciele bliżyńskiego przedszkola oraz redaktor gazety samorządowej J Kita.
Tego dnia wszyscy wspaniale się bawili przy występach oraz przy suto zastawionych stołach przygotowanych przez rodziców.