Dzień babci i dziadka

W dniu 22 stycznia 2013 roku w oddziale przedszkolnym w Mroczkowie odbyły się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz zabawa karnawałowa przy orkiestrze, która bezinteresownie przygrywała do tańca.
Głównymi uczestnikami uroczystości byli dziadkowie jak również zaproszeni goście, między innymi Pan Dyrektor Józef Nowak, Pani Ewa Kabała i Anna Osóbka oraz inni pracownicy szkoły mroczkowskiej.
Przedszkolaki przebrane w piękne kolorowe stroje przygotowały dla dziadków wiele niespodzianek. Najpierw zaprezentowały swoje talenty wokalno - muzyczne przez wygłaszanie wierszyków oraz śpiewanie piosenek. Wnuczęta zatańczyły również dla dziadków taniec „Poleczka”, za co były nagrodzone wielkimi brawami. Następnie dzieci zaśpiewały 100 lat dla Dziadków i wręczyły im laurki oraz bombonierki. Nie zabrakło też pięknego tortu z napisem „STO LAT DLA DZIADKÓW”.
Wszyscy wspaniale się bawili przy orkiestrze, a w czasie odpoczynku goście mogli siedzieć przy pięknym i suto zastawionym stole, przygotowanym przez rodziców i kosztować potrawy przez nich przygotowane. Na stole były wspaniałe ciasta, sałatki, kanapki, owoce, słodycze, soki, kawa oraz herbata.
Wychowawczynie również wystąpiły w przebraniach karnawałowych i wspólnie z dziećmi oraz dziadkami i rodzicami, wspaniale się bawiły.
Przedszkolaki miło spędziły czas, cieszyły się ze mogły bawić się z dziadkami. Był to radosny rodzinny dzień.

Zobacz filmy