DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Od wielu lat grupy przedszkolne kultywują uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Również w tym roku zostały przygotowane programy artystyczne dla uczczenia święta bliskich osób. Zarówno młodsza jak i starsza grupa przygotowała spektakl jasełkowy, a ponadto starszaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki okolicznościowe. Następnie dzieci wręczyły wykonane własnoręcznie drobne upominki i złożyły szczególnym gościom serdeczne życzenia. Zaproszeni goście: Babcie, dziadkowie, dyrektor J. Nowak oraz koordynator G. Włodarczyk zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Na koniec wychowawczynie grup przedszkolnych złożyły również życzenia oraz serdecznie podziękowały rodzicom za pomoc w przygotowaniu dekoracji, strojów na przedstawienie oraz poczęstunku. Uroczystości w starszej i młodszej grupie upłynęły w miłej, przyjaznej atmosferze.