Bal Karnawałowy

Dnia 31 stycznia 2014r w Przedszkolu w Bliżynie odbył się Bal Karnawałowy.  Dzieci przebrane w piękne kolorowe stroje bawiły się przy muzyce p. Mariusza Dołowego, który zapewnił oprawę muzyczną. Charytatywnie grał i prowadził zabawy taneczne dla milusińskich. Nauczycielki również włączyły się do akcji i wystąpiły w przebraniach.
Rodzice przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek: ciasta, owoce, chrupki, napoje. Brali również udział w tańcach i zabawach, robili zdjęcia, które przekazali na płycie dla wszystkich uczestników.  Zabawa choinkowa była również okazją do spotkania ze Świętym   Mikołajem. Przybył On  do przedszkola z małym opóźnieniem, gdyż wcześniej – 9 grudnia przedszkolaki gościły w Krainie Świętego Mikołaj w Bałtowie i tam też spotkały się z tą osobliwą postacią.
Dzieci miło  spędziły czas, były  rozbawione i szczęśliwe z tego wyjątkowego dnia przedszkolnego.